Goście o nas

Od 2015 roku działa zakładka „Goście o nas”
Tutaj nasi goście mogą wyrazić swoją opinię i opowiedzieć o swoich wrażeniach z pobytu u nas.
Z góry dziękujemy i zapraszamy ponownie!

3 thoughts on “Goście o nas

 • 18 marzec 2015 o 10:34
  Permalink

  Do Gostkowa zawitaliśmy przypadkiem z polecenia bliskim nam osób, którzy powiedzieli: „Pojedźcie raz, a zakochacie się w tym miejscu” – i tak właśnie było :)
  Mając możliwość wolnego weekendu, pakujemy się i jedziemy z przyjaciółmi do Gostkowa. Na samą myśl wszystkim cieszą się buzie.

  To czemu nie mogę się nadziwić w tym magicznym miejscu to ogromny standard za małe pieniądze. Każdy z domków jest w dużej odległości od siebie, dzięki czemu panuje cisza, spokój i intymna atmosfera.

  Polecam pobyt w 6 osobowym apartamencie: Do dyspozycji w nim jest ogromny salon na dole ze stołem bilardowym oraz kominkiem.
  Byliśmy w lato, byliśmy też w zimę. To tutaj spędzaliśmy sylwestra 2014/2015 – było fantastycznie!

  Odpowiedz
 • o 13:35
  Permalink

  Cóż to jest za wspaniałe miejsce dzięki któremu spędziliśmy fantastyczne chwile… Gostkowo swoim urokliwym położeniem, fantastycznym klimatem przyciągnęło mnie telepatycznie tak było wiem to teraz na pewno gdyż czego można się spodziewać próbując dojechać nad jezioro Bobięcińskie Wielkie od strony południa jedynie końca świata :-) i tak było w moim przypadku lecz w chwili zwątpienia gdyż przyzwyczajony do dróg asfaltowych jazda drogą leśną (super utwardzoną nawet dla sportowych aut) wzbudziła mój niepokój ale z pomocą nadjechali właściciele tej przepięknej agroturystyki którzy utwierdzili nas w przekonaniu ,że jedziemy dobrze, pozwolili zostawić auto na swojej posesji i pokierowali na to fantastyczne jezioro bogate w ryby występują w nim nawet ławice Sielawy, następnie oprowadzili nas po posesji na której jest staw z Karpiami które „jedzą z ręki” wybudowanym basenem, miejscami na grilla, ognisko oraz pięknymi domkami letniskowymi w których jest wszystko co potrzeba do spędzenia tu niezapomnianych chwil tak zaczęła się moja przygoda w tym wspaniałym miejscu i trwa i trwać będzie Gorąco polecam wszystkim chcącym odpocząć oraz spędzić niezapomniane chwile.

  Odpowiedz
 • o 20:40
  Permalink

  Do Gostkowa przyjeżdża się raz.Potem już tylko się wraca. Dla naszej rodziny oaza spokoju.Przemili ludzie którzy sprawiają że urlop jest prawdziwym wypoczynkiem.Pozdrawiamy i do zobaczenia.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>