Domki

Apartament

To połowa starego domu (dawna obora). Ogromny salon z kuchnią, kominkiem i stołem bilardowym, trzy sypialnie na piętrze oraz dwie łazienki. Idealne miejsce dla grupy przyjaciół czy większej rodziny, zapewni komfortowy wypoczynek 6 osób (możliwe +2). Do dyspozycji gości obszerna altana, miejsce na ognisko, i pomost nad stawem.

Ilość osób: 6

Cena za dobę: 410 PLN

Stodoła Wschodnia

Dwupoziomowy apartament z dwoma wielkimi tarasami. Miejsce wykorzystywane chętnie przez dwie zaprzyjaźnione rodziny lub grupę przyjaciół. Góra to dwie niezależne trzyosobowe sypialnie (możliwe dostawki) z łazienkami i ogromny taras z pięknym widokiem na staw kąpielowy i okolicę. Poziom dolny to, kuchnia z osobną jadalnią i taras z ogromnym stołem biesiadnym i kamiennym grillem do dyspozycji gości.

Ilość osób: 6

Cena za dobę: 350 PLN

Stodoła Zachodnia

Dwupoziomowy apartament z tarasem i pięknym widokiem na staw i gospodarstwo. Do dyspozycji gości niewielki pomost z którego można wędkować. Miejsce idealne dla rodziny z dwójką dzieci. Góra to sypialnia dwuosobowa i salonik który  służy również za  dwuosobową sypialnię (możliwe dostawka ). Dół to kuchnia, jadalnia i łazienka oraz częściowo zadaszony taras.

Ilość osób: 4

Cena za dobę: 290 PLN

Domek na łące

Wynajmowany łącznie z przylegającą łąką tylko do dyspozycji gości domku. Kuchnia, łazienka, dwie sypialnie dwuosobowe, salon i duży taras. Miejsce na ognisko, prywatny mały ogródek warzywny, o który dbasz lub z niego korzystasz – w zależności od tego kiedy nas odwiedzisz. Poczujesz się jak u siebie.

Ilość osób: 4

Cena za dobę: 290 PLN

Domek nad stawem

Zapewni prywatność i intymną atmosferę. Piękny widok z tarasu na staw i nasze gospodarstwo. Brama bezpośrednio do lasu pozwoli na niezapomniany, bliski kontakt z dziką przyrodą. Domek w klimacie traperskiej chaty. Kuchnia, łazienka, sypialnia dwu osobowa, salon z rozkładaną dodatkowo kanapą (możliwe +2).

Ilość osób: 2

Cena za dobę: 230 PLN

Ogólne warunki pobytu

 • Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 17°° w dniu przyjazdu do godz. 11°° w dniu wyjazdu. Po sezonie godziny przyjazdu i wyjazdu do uzgodnienia.
 • Potwierdzeniem rezerwacji będzie przedpłata w wysokości ceny za 1 nocleg dokonana w ciągu tygodnia od rezerwacji.
 • Dodatkowa osoba w domku 35 PLN za dobę.
 • Kuchnie wyposażone w kuchenkę, lodówkę, zestawy nakryć stołowych, garnki i inny niezbędny w gospodarstwie domowym sprzęt.
 • Zezwolenia wędkarskie dostępne na stronie internetowej bobiecino.ryby24.com.pl
 • W domkach obowiązuje bezwględny zakaz palenia 

Cennik usług dodatkowych

 • łódka wiosłowa na jeziorze – 30 zł / dzień
 • boisko do siatkówki – bezpłatnie
 • duży plac zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami – bezpłatnie
 • ognisko – bezpłatnie
 • duży naturalny staw kąpielowy (20 x 25m) – bezpłatnie

Mapka Gostkowa

kliknij w interaktywne punkty żeby zobaczyć opis